Modesto blogas apie kolekcijas ir alų

Daugelis tai vadina problema, aš tai vadinu hobiu

Švyturio “naujienos“

leave a comment »

Šiandien ant stalo ragavimui pasistačiau keturis butelius „Švyturio“ produkcijos. Bet apie viską iš pradžių.

„Švyturys“ visai nesenai, o gal jau ir senokai, pristatė realjefiniuose buteliuose išpilstytą savo Baltijos ir Baltą alų. Ne tik naujas butelys, bet ir nauja etiketė, naujas kamštelis, naujas internetinis puslapis (tradicinekolekcija.lt), nauja ir kaina (didesnė, nei buvusi). Stebint tokius pasikeitimus, kilo klausimas man pačiam, ar tie išoriški pasikeitimai, pakeitė ir svarbiausią dalyką,-pačio butelio turinį? Einu į parduotuvę, perku po vieną naujo ir seno pavyzdžio butelį ir eksperimento būdu bandysiu į tą klausimą pats sau ir atsakyti.

Pirmus du atsikemšu Balto butelius. Tik įpylus į akis krenta tirštesnė senojo puta, o naujojo spalva daug skaidresnė nei senojo. Baltas alus turi sau būdinga kvapą, kuris senojo daug intensyvesnis. Na ir liko paragauti. Ir čia senasis pasirodo daug geriau, nei naujasis, tradicinės kolekcijos atstovas. Išvada paprasta- senasis yra visa galva aukščiau už naująjį. Kyla klausimas, kam tos naujienos tada reikia, jei ji prastesnė.

Sekantis- Baltijos tamsusis alus. Ir čia tik įpylus nusvyra rankos. Galiu tik primint, kad šią vasarą vykstant tamsaus alaus degustavimui su rimtais dėdėm ir tetom, šis alus iš 9 pateiktų alaus rušių užėmė „garbingą“ 7 vietą. Nieko nesakysiu apie senajį, bet galiu pasakyt apie naująjį- įpylus putos nėra, kvapo jokio, spalva, kaip tamsiam alui, labia silpna, skonis? Koks ten gali būti skonis…

Taigi viskas susidėliojo į vietas. Jau ir taip nelabai mano mėgstamas alus, po šio pagurkšnojimo dar labiau susilpnino savo pozicijas ir nesvarbu čia tradicinė kolekcija ar dar koks velnias.

Written by Modestas

2009-03-10 00:00

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: