Modesto blogas apie kolekcijas ir alų

Daugelis tai vadina problema, aš tai vadinu hobiu

Biala Podlaska

leave a comment »

Visai netyčia, sutapus aplinkybėms, iššoko proga aplankyti kaimynus lenkus jų mieste Biala Podlaska. Ten vyko kažkelinta alaus atributikos birža. Man rodos 11-ta. Taigi apie pietus pajudėję iš Lietuvos, vakarop jau ir buvom vietoje. Tas “buvom“ – tai čia aš, Dainius, Sigla ir Remis.  Miestelis nedidelis, bet lyg ir tvarkingas. Kaip tikri turistai išėjom pasivaikščioti po miestą. Prieš kelionę mačiau mieste esančių rūmų foto, darytų iš paukščio skrydžio. Deja vaizdelis iš arčiau tikrai kuklesnis, na bet rūmai ir dar Radvilų.

Čia ne minėti rūmai, o prie rūmų esantis sandėliukas

Apžiūrėję rūmus patraukėm nepriklausomybės aikštės link, netoli jos turėjo vykti birža, norėjome apsižvalgyti iš vakaro, kad ryte nereikėtu blūdyti. Minėtoje aikštėje radom ir vietinį restoraną, kuriame vyko priešbiržinis kolekcininkų susiėjimas. Trumpam užsukome ir ten. Įėjus niekas ten nepuolė prie mūsų, o tik įtariai žiūrėjo. Nieko, mes drąsūs, prisėdom, alų midų gėrėm, per barzdą varvėjo…

Po kiek laiko prie mūsų priėjo organizatorius, pasiteiravo iš kur mes, kaip mes, ką kolekcionuojam. Ilgai siautulingoje vakaronėje neužsibuvome, reikėjo atšvęsti kelionės draugo gimtadienį.

Ryte, nė kiek nepavėlavę, prisistatėme į biržą. Savo gerbūviu teko pasirūpinti patiems.

Organizatoriai laiškuose prieš biržą žadėjo 50-60 kolekcininkų, duogdie jų ten buvo bent 30. Bet šiaip labai smagiai viskas praėjo. Pirmą kartą teko matyti biržoje (nors kiek aš tų biržų tematęs), kaip naminis alus mainomas į gamyklinį alų. Ateini, paragauji, padiskutuoji ir jei patiko bambaliuką naminio gauni už butelį lietuviško importinio alaus.

Didžiausio dėmesio sulaukė mano atsivežti kamšteliai

Nepraleidau progos sudalyvauti ir konkurse “Gerk greitai“. Laimėjau.

Pirmos vietos prizinis fondas mano rankose

Man rodos, tądien pasimainiau su visai ten buvusiais kolekcininkais, su kai kuriais gal net po du kartus. Teko mainytis ir su kartu atvykusiais lietuviais. Tiesa, buvom ten vieninteliai užsieniečiai, tai dėmesio užteko. Apie pietus padalino sriubytės, kurios jau tikrai norėjosi. Po biržos dar nutarėm pasibastyti po miestą, užtaikėm kaip tik ant baikerių sezono atidarymo.

Na ir galų gale grįžom. Smagu buvo, ypač, kai visą laiką švietė saulė, o tik kirtus sieną prasidėjo lietus.

Written by Modestas

2010-04-24 00:00

Įrašyta kategorijoj Atributikos biržos

Tagged with ,

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: