Modesto blogas apie kolekcijas ir alų

Daugelis tai vadina problema, aš tai vadinu hobiu

Antrasis gimtadienis

with one comment

Sveiki,

prieš metus, birželio 23 dieną aš į namus parsivežiau pirmus savo stiklus. Tądien į lentyną sudėliojau 19 vienetų.

Taip prieš metus pradėjau savo įrašą. Pradžia tinka ir šiemet. O tęsinys bus kitoks. Taigi, per praėjusius mano kolekcinius metus prie buvusio 271 stiklo prisidėjo 128 stiklai ir šiuo metu kolekciją sudaro 399 Lietuvos alaus daryklų bokalai ir taurės.

Prie 249 turėtų alaus kamštelių prisidėjo 839 kamšteliai ir šiuo metu kolekciją sudaro 1088 alaus kamšteliai. Taip pat padidėjo ir šalių skaičius, iš kurių gauti kamšteliai. Prie jau buvusių 28 šalių prisidėjo 17 ir dabar kolekcijoje kamšteliai iš 45 šalių. Daugiausia kamštelių yra iš Lietuvos – 234.

Gausiai pasipildė kinder-surprise žaisliukų kolekcija. Ji padidėjo net 591 vienetu ir darbar jų turiu 839.

Tik šiais metais pradėta rinkti alaus reklamų kolekcija. Ir šiai dienai ją sudaro 219 reklamų.

Per šiuos kolekcionavimo metus pavyko apsilankyti kolekcininkų biržoje Biržuose, bei du kartus nuvykti į Lenkiją. Ten aplankytos Biela Podlaska ir Žywiec miestuose rengiamos biržos. Be eilės kolekcininkų susitikimų tiek Vilniuje, tiek Kaune daugiau nieko aplankyti taip ir nepavyko, o norėjosi net gi labai 🙂

Per šiuos metus teko atsisveikinti su klubo “Prie bokalo“ naryste. Tačiau jo vietą pakeitė narystė klube “Humulus Lupulus“ bei “Alaus brolijoje“.

Šie metai buvo įsimintini ir tuo, kad kolekcininkų, renkančių lietuvišką stiklą, gretas papildė keli nauji, aktyvūs, entuziastingi kolekcininkai. Jei Virgis tik prisiminė savo turėtą ir kiek seniau kauptą kolekciją, tai Ramūnas ir Aleksas buvo tikri naujokai. Tačiau kolekcijas pildė tokiais tempais, jog dabar jų kolekcijos jau lenkia manąją. Žinoma su jais pavyko gan aktyviai pasimainyti ir prie kolekcijos padidėjimo Ramūnas ir Aleksas prisidėjo turbūt labiausiai. Žinoma prisidėjo ir kiti.

Kamštelių kolekciją pradėjau pildyti mainydamasis jais paštu su įvairiais pasaulio kolekcininkais. Tai pasirodė gan įdomus užsiėmimas, turintis savų niuansų. Vis dėl to gausiausiai kolekciją pasipildžiau prasinešęs po Siglos mainomų kamštelių maišus bei apsilankęs jau minėtose kolekcininkų biržose Lenkijoje.

Kinder-surprise žaisliukai suplaukė iš visur. Net būtų sunku visus ir visas išvardint 🙂 Galiu pasidžiaugti tik keliais dalykais: pirma – pagaliau pavyko pasimainyti su Vitoldu, su kuriuo pasimainyti dėl mano nerangumo nepavyko turbūt gerus pusantrų metų. Antra – nenutrūko mainų gyslelė su Audrium. O trečia – tai, kad ši kolekcija pildosi ne tik mano pačio iniciatyva, bet netikėtai ją papildo žmonės iš kurių to mažiausiai tikiesi 🙂

Na ir prie alaus reklamų kolekcijos labiausiai prisidėjo Povilas. Jei ne jis, neturėčiau kolekcijoje 1995 metų reklamos, kurią visiems rodau 🙂 Taip pat turėčiau pasakyti didelį dėkui Linai – už man gražiausią kolekcijos reklamą, bei Virgiui ir Dainiui už neblogus eksponatus.

Tiek vat per tuos metus nuveikta. Kolekcine prasme jie buvo smagūs, ačiū visiems, kurie prie kolekcijų prisidėjo. Ačiū ir tiems kas neprisidėjo, bet jiems ačiū už bendravimą.

Atskiras ačiū Vidai – už kantrybę :*

Written by Modestas

2010-06-23 00:18

Įrašyta kategorijoj Gimtadieniai

Tagged with , , , , , ,

Vienas atsakymas

Subscribe to comments with RSS.

 1. Dede,Mode!
  Sveikinu su tuo 2ju GIMTADIENIU!
  Surinkai tikrai nemazai,kuo geriausi linkejimai!!!!!
  Vidas
  http://www.waliunas.dar.lt

  Vidas

  2010-06-26 at 14:31


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: