Modesto blogas apie kolekcijas ir alų

Daugelis tai vadina problema, aš tai vadinu hobiu

Magaryčių alus

with 5 comments

Iš tikro apie tai kas nepatinka aš nerašau. Iš vienos pusės nenorėdamas gaišinti Jūsų laiko skaitant apie birzgalą, iš kitos pusės norėdamas apsaugoti Jus nuo to, apie ką geriau nežinoti esant, o iš trečios pusės, tai gan nesąžininga, nes galbūt reikėtų būti kuklesniam ir savo nuomonės, bent tokiu būdu, neprimetinėti. Bet kuomet ant stalo alus su riešutais, originaliu pavadinimu, iš dvilitrinio butelio ir dar kažkur internete buvo užmatyta, jog yra tokia magaryčių alaus gerbėjų lyga, na neparašyti negali.

Tai va gi va, tos magaryčios. Ir žinot, iškart iškilo man šioks toks klausimas. Aišku jis galbūt kvailumo laipsnio tokio pačio, kaip kokio amerikiečio klausimas: ar reikia konservų dėžutę atidaryti prieš valgant? Bet vis dėl to paklausti savęs teko: ar šį butelį prieš atidarant suplakti reikia?

Na nesuplakti, bet pavartyti ar dar ką su juo padaryti, nes ant dugno nuosėdų sluoksnis tai nekuklus. Jei tai būtų kvietinis, tai makaluočiau nedvejodamas. o čia tai riešutas, gal jis jau viską, ką gero turėjo, alui perteikė ir judint nereikia? Vienu žodžiu, klausimų daug man ten kilnojosi, bet nusprendžiau vieną taurę užsipildyti nesuplaktu alumi, o antrą – išteliuskavus viską, kas buvo ant dugno. Galiu pasakyti iškart- sukelti viską kas ant dugno reikėtų.

Palyginimui - taurė su dugno turiniu ir taurė - be.

.

Kuomet ragauji alų, ant kurio etiketės užrašyta “su skrudintais lazdyno riešutais“, nori nenori tų riešutų ieškai. Bet, o, tačiau, man to padaryti nepavyko… Dar ant etiketės užpiešta, jog alus 5.6% stiprumo, bet atrodo stipresnis, o dar be viso to juntamas alkoholio prieskonis. O man tai jau visai blogai. Taigi, tikėjausi tikrai daug iš šio alaus, o va pasitaikė, kad nepataikė.

P.S. Dar prisiminiau, jei jau nusipirksite gyvo alaus, nesvarbu kokio, nepalikite automobilyje be priežiūros kuomet už lango šilta. Ypač tokių dvilitrinių butelių.

Written by Modestas

2010-08-03 15:17

Įrašyta kategorijoj Alus, Lietuva, Ragaujam

Tagged with ,

5 atsakymai

Subscribe to comments with RSS.

 1. Daugiau nepirksiu, neskanus ir riešutų pamiršo įdėt

  Rosita

  2010-09-19 at 12:25

 2. panaši situacija, tik dadursiu, kad paslaptis slypi ….galiojime. Kai galiojimas ,,einą į pabaigą’ir prasidedą tie baubiakai…

  freddyss

  2010-09-29 at 09:57

 3. man visai patiko, ne vieną kartą pirkau ir geriu su pasimėgavimu 🙂

  tmv

  2010-11-03 at 17:13

 4. Esu ragaves sio alaus. Visai patiko, tik neberandu kur jo pirkti. Gal zinai kokie prekybos tinklai ji platina?

  Sventikas

  2012-10-18 at 16:52


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: