Modesto blogas apie kolekcijas ir alų

Daugelis tai vadina problema, aš tai vadinu hobiu

Lokio Lengvas arba mažųjų pliusiukai ir minusai

with one comment

Visai nesenai pasakojau apie Lokio Žemaitišką pilstomą alų. Nesenai radau parduotuvės lentynoje Lokio Lengvo. Nusprendžiau pabandyti kas gi supilta į 1,59 Lt., be depozito kainuojantį butelį. O supiltas tamstelėjusios geltonos spalvos, silpnai putojantis ir neišraiškingo skonio alus. Alus nors ir 5% stiprumo, bet skonis jo tirštokas, o pats alus sunkokas. Na tiek apie alų, bet norėčiau pasikabinėti prie pačio apipavidalinimo. Nė vienas kolekcininkas nė pusės blogo žodžio nepasakys apie kamštelį. Gražus, gal net vienas iš gražesnių lietuviškų kamščių. Etiketė irgi tvarkinga, bet kaip ji užklijuota? Visa susiglamžiusi, lyg po ja ten kažko būtų. Ir apžiūrėjau kelis butelius lentynoje, visi tokie patys. Bandžiau namuose atlupt, pažiūrėt kas gi ten yra, bet priklijuota gerai. Jei pasiskaitytumėte etiketę, tai neišvengta čia medalių. Na teko skaityti, kad negali aludariai be tų medalių. Ant priekinės etiketės tris kartus paminėtas žodis “bravoras“. Kadangi mane čia viena skaitytoja pamokė, kad šis žodis yra nevartotinas, tai ir aš dabar kabinuosi. Kad jau visai tiksliai būtų, va ką sako valstybinė lietuvių kalbos komisija:

Ar galima vartoti žodį „bravoras“?

Tai nevartotina svetimybė. Ne bravoras, o 1. (alaus) darykla; 2. (spirito) varykla.

Na ir pabaigai, ant galinės etiketės nurodytas internetinis adresas www.lokiobravoras.lt neveikia. Išvada būtų tokia: judama berods gera linkme, bet reikėtų didesnės meilės smulkmenoms.

Written by Modestas

2010-08-22 22:48

Vienas atsakymas

Subscribe to comments with RSS.

  1. […] Alynę pasirodė Lokio Žemaitiškas pilstomas vietoje ir pilamas išsinešimui, o vėliau Lokio Lengvas BBH tipo buteliuose, visa tai mano buvo įvertinta kaip teisingas judėjimas į priekį. Šįkart […]


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: