Modesto blogas apie kolekcijas ir alų

Daugelis tai vadina problema, aš tai vadinu hobiu

Tauro Gyvas

with 6 comments

Dar viena naujiena Marijos žemėje. Tauro Gyvas. Iš visų pasirodžiusių gyvų alaus rūšių šis stipriausias – 5,9%. Ir pagal mano kuklius paskaičiavimus – pats brangiausias (2,99 Lt.+0,25 Lt.).  Neslėpsiu, po Tauro Medaus alaus aš labai blogai nusiteikęs prieš Taurą ir dabar ragaudamas ieškojau kabliukų ir negalėjau savęs prisiversti būti objektyviam ir nešališkam. Pasakos ir marketinginiai šūkiai senai nebeįdomūs, o šie ir neoriginalūs, paprasčiausias mėginimas suspėti su įsibėgėjusiu traukiniu. Alaus spalva, kaip bebūtų keista, nuotraukoje atrodo daug geriau, nei tikrovėje (ankščiau fotografuojant sulaukdavau atvirkštinio varianto). Kvapas pirma pasirodė kaip pigaus stipraus alaus. Nesu jo daug uostęs ir ragavęs, bet įkvėpus tik apie jį tegalėjau pagalvoti. Nors kiek vėliau, įkvėpus giliau, galima lengvai užuosti apynius. Pirmi gurkšniai (pamenat – ieškau kabliukų?) priminė kažkuo praskiestą vandenį. Vėliau lyg ir rūgštumas atsirado, kartumas tai poskonyje tik nusėdo. O vat dėl ko nusistačiau prieš Taurą priminė ant gomurio pačio galo  gan ilgam liekantis alaus stiprumo pojūtis. Taip, tik stipriau, pridegina gomurį tik taurieji gėrimai.

Prirašiau aš čia teksto, kaip geram alui, o iš tikro mano įvertinimas tilptų į vieną žodį – negeriamas. Turbūt ne veltui tas marketingas yra.

Jei jau pradėjau rašyt, tai reikia nepraleisti progos ir pasigirti. O pagirs mane nuotrauka žemiau, nors tiesa sakant nėra ko girti, tik paminėti, kad taip va buvo ir, kad ne alkoholikai mes, dideliais pilvais. Kad mes žmonės tokie kaip ir visi, tik turintys pomėgį, kuris kitiems atrodo kaip didžiausia problema. Rašau apie tai todėl, kad paskutines porą savaičių tenka susidurti su labai neigiama žmonių nuomone apie alų.

 

Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas įteikia man medalį už antrą vietą Kauno mero taurės turnyre

Written by Modestas

2010-10-27 00:30

Įrašyta kategorijoj Alus, Lietuva, Ragaujam

Tagged with , , ,

6 atsakymai

Subscribe to comments with RSS.

 1. Su medaliu sveikinu, o dėl Tauro Gyvo nuomonės visiškai sutampa. Kvapo aš visai nepajutau, skonis priminė 7.30 (stiprumu). Po to vartotas Kauno Gyvas Šviesusis pasirodė tikru ALUMI.

  murkalus

  2010-10-27 at 00:35

  • Jei vartoti anglišką išsireiškimą, tai man Kauno Šviesusis tapo default’inis alus. (nusižiūrėjau posakį iš popo). Ir dėl sveikinimų dėkui, o dėl Tauro pamiršau prirašyti: stipriausias, brangiausias ir prasčiausias? Gaunasi nonsensas 🙂

   Modestas

   2010-10-27 at 00:41

 2. Sveikinu su medaliu(jei pradėsi rinkti-turiu porą pasikeitimui 🙂 )
  O su Tauru, tikrai , dedasi ne kas…Vasaros pradžioje buvau apsidžiaugęs Tauro su medumi, tačiau (ar čia man taip vienam) pirmoji partija buvo puiki, jautėsi medučio skonis, tačiau , jau kitos partijos pasikeitė-medaus skonį užgožė stipraus alaus skonis (ko negaliu pasakyti apie Kalnapilis “Medutis”, jis, mano galva, išliko toks pats geras).
  p.s. pats dirbu su alumi, ir pastebėjau(gal klystu),kad Tauro produkcija( tik ne bokalai/taurės :))orentuojasi į vyresniąją kartą(katra, dažniausiai gyveną atsiminimais..)

  Kastytis

  2010-10-27 at 08:51

 3. Mode skeikinimai su 2 vieta. mes beje irgi kauno megeju lygoje likome antri tik futbolo, ne krepsinio.

  Mode kada tavo bokalu tauriu kolekcijos naujienos islys? nieko nesudauzei kraustydamas?

  aleks

  2010-10-27 at 15:01

 4. Sveikinu su medaliu.
  Dėl tauro “gyvo“ – galiu pasakyt, kad ne biški mažiau šlykštum už Formo gyva.
  Viskas, daugiau nieko gero.

  Dainius

  2010-12-06 at 15:01


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: