Modesto blogas apie kolekcijas ir alų

Daugelis tai vadina problema, aš tai vadinu hobiu

Davros Daujotų alus

with one comment

Kuomet lankiausi Pakruojyje ir buvau užsukęs į Davros firminę parduotuvę nusipirkti stiklo į savo kolekciją, šaldytuvuose užmačiau į 5 litrų plastikinius bambalius išpilstytą Liuks alų. Ir kaina man rodos buvo labai juokingai maža, bet nebeatsimenu kokia. Tą kart daug nesigilinęs to alaus nenusipirkau. Vėliau teko girdėti ir skaityti nemažai atsiliepimų apie minėtą alaus rūšį, stebino, jog jį pamėgusios moterys. Ir visai nesenai atskriejo žinia, jog Liuks alų keičia patobulintos receptūros Daujotų alus.

Šio nusipirkti nepraleidau progos. Juk sakoma geriau vieną kart pabandyti, nei šimtą kart išgirsti. Alus išpilstytas į keramikiniais kamščiais užkemšamus pusės litro stiklinius butelius. Labai pataikyta su etiketės dydžiu ir klijavimo vieta, labai gražiai žiūrisi. Lipdukas, ant kurio galiojimo data ir Davros ženklas, saugo ar informuoja, jog butelis nebuvo atkimštas. Va šis galėtų būti subtilesnis. Taurėje švelniai oranžinės spalvos alus. Alus skaidrus, putos nėra, nors jos nebuvimą galėčiau aiškinti tuo, kad šiek tiek persistengiau su alaus atšaldymu. Kvape jaučiamas kepamos duonos aromatas. Alus lengvai geriamas, gaivinantis, nelenda ir skoniui nemaišo jokie pašaliniai prieskoniai. Kartumo šis alus turi, bet jį reikia išgaudyti paskleidžiant alų plačiau burnoje. Poskonis silpniausia šio alaus vieta, nes alų nurijus nieko nebelieka.

Written by Modestas

2011-02-08 02:31

Įrašyta kategorijoj Alus, Lietuva, Ragaujam

Tagged with , , , , ,

Vienas atsakymas

Subscribe to comments with RSS.

  1. Jei pasigilit, tai paaiskėja, jog tie “keramikiniai“ kamščiai iš tiesų plastmasiniai. Tik labai retas butelis būna su keramikiniu, deja.

    Rad

    2011-02-08 at 10:25


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: