Modesto blogas apie kolekcijas ir alų

Daugelis tai vadina problema, aš tai vadinu hobiu

Tauro nefiltruotas

leave a comment »

Varčiau kažkurią dieną laikraštį ir tarp dienos aktualijų žvilgsnį patraukė alaus reklama. Alaus butelio nuotrauka ir viskas kaip priklauso. Nieko ypatingo, jei ne viena smulkmena – prie tos nuotraukos gan nemažai prirašyta teksto. Dažniausiai to reklamose juk nebūna. Būna keli žodžiai suformuojantys kažkokį reklaminį šūkį ir viskas. O čia cielas straipsnis. Ėmiau skaityt, siūlau ir Jums paskaityti:

…dėl evoliucijos ir kultūrinių tradicijų priešingos lytys tuos pačius dalykus mato labai skirtingai, pvz., žvelgdama į sportinį automobilį dažna moteris vertina tik jo išvaizdą, o vyrą domina automobilio darbo tūris, keliais ratais jis varomas, kokia, mechaninė ar automatinė, yra pavarų dėžė ir t.t. Be to vyrai nuo seno buvo medžiotojai ir tai išlikę jų genuose. Todėl ir dabar, ieškodami prigimtinių pojūčių, jie eina medžioti ar žvejoti. Moterys dažnai pašiepia šiuos vyrų užsiėmimus, nes joms atrodo, kad tai tiesiog sėdėjimas ir nieko neveikimas. Kita vertus, jos pačios gali praleisti daugybę valandų vaikščiodamos po parduotuves, tiesiog norėdamos prasiblaškyti ar pagerinti nuotaiką.

Moterys net ir vaikščiodamos po parduotuves be konkretaus tikslo kažką nusipirkti, gėrisi gražiais dalykais, svajoja, taip siekdamos romantikos savo kasdienybėje. Tuo tarpu vyrai kasdienybėje ieško nuotykių, todėl jiems patinka medžioklė, automobiliai, sportas, koviniais filmai.

Jei skaitydami užsimiršote, tai šis tekstas turėtų pristatyti ir reklamuoti naują alaus rūšį. Na tarkim taip ir yra…

Prie šio teksto pamatytas alus po kiek laiko atsidūrė ir pas mane ant stalo. Tai naujasis Tauro nefiltruotas 7,7%. Jau daug vandens nutekėjo nuo to laiko kai aš ragavau Tauro su medumi, bet tas pasibaisėjimas vis iškyla man prieš akis kiekvieną kart ragaujant naujas Tauro alaus rūšis, kurios kaip jau tampa taisyklė yra stiprios.

Tik įpylus į taurę alaus, kvapas pasirodė labai jau nemalonus, bet praėjus kiek laiko, to kvapo nebeliko. Tiksliau jis pasitaisė iki pakenčiamo lygio. Puta apgailėtina. Aš esu skaitęs ir kažkur girdėjęs gandus apie alaus dirbtinį sudrumstimą. Bet tik tiek, nei pats bandžiau drumsti, nei mačiau kaip tai daro, bet taurėje esantis alus, mano akimis žiūrint, nebuvo natūraliai susidrumstęs. Geriasi šis alus labai sunkiai, na jau taip sunkiai. Skonyje jaučiasi ir net nebando slėptis stiprumas. Turi šis alus ir saldumo bei kartumo. Na ir, žinoma, kažkokį Tauro produkcijai būdingą, bet visai nereikalingą prieskonį. Poskonyje labai ilgai lieka kartumas.

Alus ne stebuklas, bet kai, tiesą pasakius, tikėjausi, jog bus daug blogiau, o gavosi pakenčiama, tai gal ne taip jau ir blogai.

Ir pabaigai norėčiau užduoti klausimą: nuo kada didelis vejasi mažiuką? Mugėse išpopuliarėjęs alus su medumi pagimdė Tauro su medumi. Atsiritusi gyvo alaus banga pagimdė Tauro Gyvą. Dabar šis, nefiltruotas…

Written by Modestas

2011-02-08 02:13

Įrašyta kategorijoj Alus, Lietuva, Ragaujam

Tagged with , ,

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: