Interneto naujienos
Vienu metu taip sutapo… Na ne visai vienu metu, na, bet papasakosiu aš vienu metu ir vienoje vietoje, nes, manau, greit tiek naujienų nebebus. Nors kas ten žino, gal internete pradės krutėti reikalai apie alų ir jo kultūra ar kaip ten viską pavadinti.
Taigi, pirma, tai naminiai aludariai (ir iš kur ištrauktas tas ausį rėžiantis “nano aludario“ pavadinimas?) turi savo vietą internete. Einat į http://www.atvirasalus.lt/ ir ten viskas turėtų būti aišku. Pats alaus neverdu, todėl kiek labai naudingas šis projektas pasakyti negaliu, bet gerai, kad žmonės buriasi ir kažką veikia.
Antra naujiena, tai ta, kad alaus atributikos kolekcininkų klubas prieš atšvęsdamas savo vienerių metų jubiliejų pasileido savo puslapiuką. Na gerai, visą puslapį. Gimdyti puslapį metus laiko rimtas užsiėmimas, todėl ir rezultatas neblogas. Turinys bus nuolat plečiamas, o dabar bent jau su nariais ir veikla susipažinti galima. Beje, brūkštelkit svečių knygoj, jauniems, tik tik metukus atšventusiems smagu išgirst bet kokį atsiliepimą ar palinkėjimą. http://www.humuluslupulus.lt/
Na ir trečioji naujiena. Tai turbūt bus pirmas kartas kuomet alaus darykla sukuria tikrą, apie save skelbiančią grupę. Čia ne kokia didžiųjų piarinė grupė, kur žinutės maždaug tokio pobūdžio: jau penktadienis, gero visiems savaitgalio. Kupiškio alaus darykla skelbia tikras naujienas iš savo daryklos. O idėjų ten dirbantys aludariai turi, matomai, užtektinai. Einam ir skaitom -> http://www.facebook.com/pages/Kupi%C5%A1kio-alus/200859583272080. Tiesa, visgi kupiškio alus ar kupiškėnų alus?
Gal ir pas mus bus taip, kad būtent taip sužinosim apie alaus naujienas.
Malonu, kad mus pastebėjote. Stengsimės informuoti alaus mylėtojus su paskutinėmis naujienomis, eksperimentais, pamąstymais. Na, o kaip pavadinsit taip nepagadinsit 🙂
Kupiškio alus
2011-03-24 at 21:54
Atviras Alus – atvira namudinių aludarių bendruomenė. Dalinasi eksperimentų rezultatais, mielėmis, žiniomis, receptais ir kitomis aludarystės vertybėmis.
Atviras Alus
2011-03-25 at 15:29
Nanoaludariai vadinami dėl dydžio. Yra didžiosios alaus daryklos, mikrobravorai, o gaminantys namie po keliasdešimt litrų yra dar mažesni – nanoaludariai 🙂
GiN
2011-04-04 at 14:14