Modesto blogas apie kolekcijas ir alų

Daugelis tai vadina problema, aš tai vadinu hobiu

Ralph & Alfie

with 5 comments

Pingvi kartu su DansuDansu pagalba (jei gerai apdorojau informaciją) gegužės vidury atkapstė apie naują Kalnapilio projektą. Tik užmečiau akį į plakatą, iškart nusprendžiau, kad alus bus:

– jei negražiai – tai š****

– jei delikačiau – tai niekam tikęs.

Su tokiomis mintimis laukiau, kol alus pasirodys prekybos centruose, kad savo prielaidas pasitvirtinti arba pasineigti. Pasirodė. Reik ragaut.

Ralph 4,5%. Buvo Kalnapilis Ice, dabar šis perėmė estafetę. Vanduo su šiek tiek prieskonio.

Alfie 4,5%. Čia jau geriau. Šis juk primena kvietinuką. Fruit & flower notes užrašymas ant etiketės, juk ne kas kitas kaip citrusinių vaisių ir gėlių aromatas, kuris dažniausiai minimas aprašynėjant kvietinį alų. Kvapas šio intensyvus, bet tiek kiek reikia, skonis irgi neblogas, ne turtingas, bet subalansuotas, lengvas, niekas per daug neišsišoka.

Paliekam dabar alų nuošalyje. Tikrai šie du buteliukai ir visa reklaminė kompanija skirta ne alui. Buteliukai tokie pasirinkti taip pat ne alui. Viskas daroma tam, kad sudaryti konkurenciją šio segmento alui. O čia stipriai į priekį, ir beveik be konkurencijos, išsiveržęs konkurentų Tuborg.  Keli kalbinti renginių organizatoriai skundėsi, kad nėra ko pasiūlyti žmonėms išskyrus Tuborg’ą. Juk nepaduosi pusės litro griozdiškai atrodančio BBH tipo butelio glamourinei blondinei, kuri alų siurbčioja per šiaudelį. Va tam atsirado šios dvi alaus rūšys. Tam atsirado ir internetinis puslapis. Taip, kad neįdomūs mes šio produkto vystytojams. Sakydamas mes, turiu omeny tradiciniai parduotuviniai pirkėjai. Alus skirtas pramogoms, naktiniams klubams ir t.t ir pan.

Written by Modestas

2011-06-04 12:00

Įrašyta kategorijoj Alus, Lietuva, Ragaujam

Tagged with , , , , , , ,

5 atsakymai

Subscribe to comments with RSS.

 1. kai pamačiau, kad čia Kalnapilis, tai nusprendžiau neragauti. išankstinė nuomonė,kad bus kažkas kaip atsiliepimas apie biškį lietuvišką Carlsberg Copen*hagen: “In a blind tasting I might mistake this for a sparkling mineral water. And that is no joke.“

  POP

  2011-06-04 at 18:59

 2. Na bent Alfie galima paragaut dėl paragavimo

  Modestas

  2011-06-04 at 19:36

 3. Pfe abu…

  swedas

  2011-06-05 at 04:53

 4. Čia alus ne jums, o toms, kurios nemėgsta alaus skonio:) Nežinau ar blogai, jo pagrindiniai konkurentai yra manau alaus kokteiliai ir kokteiliai su spiritu.
  Gal nuo jų paneles atitrauks?

  O juk tokio alaus ir neblogo būna, pvz Blanche De Bruxelles.

  Ciobiskis

  2011-06-05 at 19:18

  • Lietuvoje gero plačiai reklamuojamo nebūna. Čia kitokie dėsniai. Pirma sugalvojam kaip reklamuosim, o paskui kažką tinkančio užmaišom. O turėtų juk pirmiausia kažką gero išvirti, o paskui išreklamuoti.

   Bet toliau diskutuojant, tai virs tik tuščio pilstymas į kiaurą, nes labai jau daug niuansų reikėtų paliesti ir į diskusiją įtraukti.

   Modestas

   2011-06-05 at 22:22


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: