Modesto blogas apie kolekcijas ir alų

Daugelis tai vadina problema, aš tai vadinu hobiu

Atsinaujinęs Utenos alus Pilsener

with 10 comments

Šis alus nėra skonio medžiotojo svajonė. Bet šis alus yra, jis užima vietą parduotuvių lentynose ir jis pažįstamas daug geriau didžiajai Lietuvos žmonių daliai, nei koks nors Keptinis.

Šis alus taurėje žiūrisi gražiai, ryški geltona spalva, tiršta smulki ilgai besilaikanti puta. Ir beveik viskas. Yra kvapas, bet jis nemalonus. Skonis tvarkingas, jaučiamas prieskonis, kažkiek karstelėjimo. Bet skonis toks vienkartinis, neįsimintinas, bet ir pilti lauk nesinori.

Tiesa sakant rašyti apie šio alaus skonį sunku, o ir nelabai norisi. Už tai norisi pakalbėti apie kitą dalyką. Apie įspūdį, kurį palieka alaus pakuotė. Butelis, etiketė ir visa kita. Tai daug, noriu pabrėžti DAUG labiau vykęs reikalas nei Utenos alaus bandymai su Dark ar ta nesąmonė su Friday alumi. Nežinau kodėl Utenos alui netinka tradicinė alaus butelio spalva, t.y. ruda. Jie renkasi arba peršviečiamą, arba skaidrų. Arba šiuo atveju žalią. Iš kitos pusės žalia spalva jau nuo senų senovės lydi jų Pilsener rūšį. Toliau etiketė, kamštelis puikiai susilieja į bendrą puikų vaizdą. Dar vienas dalykas, dėl ko Utenos alus nusipelno mano pagyrimų, tai reikiamu laiku padarytas atsinaujinimas. Jie aišku sako, kad tai padaryta 35 metų daryklos jubiliejui, bet stebint kas darėsi parduotuvėse lentynose, galiu drąsiai sakyti, kad reikėjo šito atsinaujinimo arba būtų tekę šios rūšies atsisakyti. Ji gyva buvo tik ypač konservatyvių ir lojalių gerbėjų ir… na žinoma, visagalio dalyko Lietuvoje, pavadinimu akcija.

Viską apibendrinus ir matant savalaikius aludarių sprendimus, belieka pasakyti, kad rezultatas puikus. Ir kaip kolekcininkas nuo visų kolekcininkų- ačiū už naują kamštelį 🙂

Written by Modestas

2012-01-30 00:42

Įrašyta kategorijoj Alus, Lietuva, Ragaujam

Tagged with , , ,

10 atsakymai

Subscribe to comments with RSS.

 1. Etiketė Pilsner Urquel plagijatas. Įtariu, jog alus toli gražu nepanašus skoniu į Pilsner Urquel:)

  ponasniekas

  2012-01-30 at 12:24

  • Plagijuota tik tiek, kad padėjo raudoną štampą ten pat kur Urquel, daugiau akivaizdaus kopijavimo nėra.

   kestas

   2012-01-31 at 18:27

 2. skaidrią tarą renkasi dėl to, kad marketingistai juos įtikino, kad taip turės patrauklesnę išvaizdą ir daugiau pardavimų

  ramtyns

  2012-01-30 at 13:21

 3. Apie kopijavimus gal neverta kalbėt(visi nuo kažko visada kopijuoja, nors galvoja, kad sugalvojo patys), bet Utenos etiketės(skydo formos) man pirmiausiai asocijuojasi su Žalgirio klubo emblema. O šita ypač asociatyvi 🙂

  Virgasas

  2012-01-30 at 15:30

 4. Šis pilzneris gerai tinka virti krevetems. gerti tinka ne taip gerai 🙂

  Virgundijus

  2012-01-30 at 23:20

 5. Cha ir vel eilini karta kalbant apie utenos alu apie pati alu nera ka pasakyti, tenka kalbeti apie apipavidalinima ar buteli. Tai jau tampa tradicija – net patys utenos gamintojau jau alaus nebereklamuoja, reklamuoja kazkokius naujoviskus butelius ar sprendimus. Priminkime paskutini atnaujinima buteliu, kuri pries pusmeti ar panasiai suko.

  supahdupah

  2012-02-21 at 01:34

  • Tradicija, ne tradicija, bet jei jau ryškiausiai kas išsiskiria tai išvaizda, o ne turinys, tuomet ir rašyti einasi geriau apie išorę. Tiesa sakant, jei ne man pasivaidenęs dalykas, jog šis Utenos žingsnis buvo labai reikalingas, apie šį alų nebūčiau net rašęs.

   Modestas

   2012-02-21 at 20:39

   • Sutinku, as ka norejau pasakyt, kad pastaraisiaismetais apie utenos alu nera ka rasyti, nes nieko is jo gero. O idomiausia tai, kad ir pati kompanija turbut ta supranta jei pradeda reklamuoti ne alu, o nauja ipakavima ir panasiai :))

    supahdupah

    2012-02-22 at 05:23

 6. Pastebėjau, kad po poros taurių šio alaus iš ryto galvą skauda. Ar čia tik man vienam alergija gražios pakuotės turiniui, ar ir kitiems pasireiškia panašūs simptomai?

  Blavia

  2012-04-30 at 15:16

 7. […] naują alaus rūšį parduotuvės lentynoje pagalvojau, kam jos reikėjo? Puikiai pamenu savo žodžius ir pagyras, kurias liejau laiku atnaujintam Utenos Pilsener. Ne skoniui, bet išvaizdai. Laikui bėgant man […]


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: