Modesto blogas apie kolekcijas ir alų

Daugelis tai vadina problema, aš tai vadinu hobiu

Gintaro baro alus iš Kaziuko mugės

with one comment

Toliau tęsiant sugrįžimus prie jau liestų temų, šįkart grįžtu prie Molėtuose įsikūrusio Gintaro baro. Jame lankiausi daugiau nei prieš metus. Kiek vėliau jame lankėsi ir viską aprašė tikrasalus.lt. Manau, ir toliau ten Gintaras sėkmingai darbuojasi. O sugrįžti prie Gintaro baro alaus privertė apsilankymas Kaziuko mugėje Kaune. Berods Gintaro baro alaus buvo ir Vilniuje.

Tie, kurie lankėsi Kaziuko mugėje Kaune, galėjo įsigyti Gintaro baro alaus. Pardavėjai siūlė net keturias rūšis. Šviesų, trijų salyklų, juodą/tamsų ir kreminį. Pastarasis pagardintas (o gal pagadintas) grikiais. Atmintyje puikiai išlikęs šviesaus alaus, ragauto bare,  prieskonis, kurio sutikti neteko niekur kitur. Be išskirtinio prieskonio, likęs ir puikus bendras vaizdas apie alų. Tad net nedvejodamas namo parsinešiau tris iš keturių siūlytų alaus rūšių. Nepakilo ranka sumokėti muginę kainą už šviesų alų.

Po trumpos įžangos turėtų sekti kiekvienos rūšies trumpas aprašas, tačiau šįkart apsiribosiu bendrais pastebėjimas. Tai ką teko paragauti iš trijų litrinių butelių galiu pavadinti tik taip: kažkas baisaus. Trijų salyklų buvo stipriai apyniuotas, tirštas. Tamsus – su deginto salyklo priemaiša, kuri tik ir gelbėjo tą alų. Na, o taip gražiai užvadintas ir net turintis savo etiketę, Kreminis, pasirodė kaip visiškas nesusipratimas. Grikių prieskonis kitame, kažkiek labiau išbaigtame, aluje būtų tikrai įdomus prieskonis, tačiau šis pasirodė kaip kažkas tikrai labai blogo ir dar pamaišyta su grikių skoniu. Visas tas jovalas be visa ko dar ir labai sunkiai gėrėsi. Stebino pernelyg didelis kiekis nuosėdų aluje, nė vienas iš jų neturėjo net užuominų į kažkokią spalvą. Visą laiką ragaujant taip ir sukosi galvoje vienas žodis – molis. Epitetų aš nemėgstu, bet yra kaip yra.

Written by Modestas

2012-04-04 20:07

Įrašyta kategorijoj Alus, Lietuva, Ragaujam

Tagged with ,

Vienas atsakymas

Subscribe to comments with RSS.

  1. Nugi keista. Man “Kreminis“, iš tos pačios mugės tai kaip metų atradimas gerąja prasme.

    Aras

    2012-04-06 at 11:35


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: