Modesto blogas apie kolekcijas ir alų

Daugelis tai vadina problema, aš tai vadinu hobiu

Kalnapilis Dubble

with 4 comments

Gal kas žinot kas šiam alui sugalvojo pavadinimą? Nežinot? O gal žinot ką jis reiškia? Na tas žodis ‘dubble’. Asocijuojasi su rusišku keiksmažodžiu ar ne?

Ant galinės etiketės paaiškinta, kad Kalnapilis Dubble 5,2% yra pirmasis lietuviškas dvigubos fermentacijos alus. Pirmiausia žemutinės fermentacijos mielėmis, suteikiančiomis alui lengvumo, o tada aukštutinėmis, kad įgautų išraiškingą aromatą. Dvigubas tai dvigubas bet prie ko čia tas dubble?

Paliekam nesusipratimą su pavadinimu nuošalį, nes gal aš kažko nežinau, o man googlas nepaaiškina. Pilam viską į taurę ir žiūrim kas čia per naujiena. Spalva graži, ryškios skaidrios geltonos spalvos. Ir tiek apie alų būtų gana. Bet būtų kažkaip nei šis nei tas, todėl pabaigsiu. Alus man labai sunkiai gėrėsi, nesinorėjo ten jame kažko ieškoti, tik vieno atsakymo vis gurkšnodamas ieškojau: ar jis iš ties toks blogas. Paskutiniai ekperimentai kaip kaštonų, juodojo gintaro alus, net tas pats ralfis ar alfis (nebeatsimenu kuris ten buvo kuris) man patiko. O čia naujiena, gan įdomiai gamintojo apibūdinta ir še sau kad nori, vos susigėrė. Traukiu į negeriamų sąrašą ir bandau pamiršt, nors ir kaip jis ten ryškiai parduotuvės lentynoje ta savo raudona spalva bešviestų.

Written by Modestas

2012-04-07 16:28

Įrašyta kategorijoj Alus, Lietuva, Ragaujam

Tagged with , , ,

4 atsakymai

Subscribe to comments with RSS.

 1. Va va, man kaskart etiketę skaitant keiktis norisi. Latvių Lačplėsis gražiau pavadino – Divu Raugu (pažodžiui dviejų mielių). Ten iškart aišku, kuo kitoks alus turėtų būti. O Kalnapilio Dubble nepaskaitęs etiketės kitoj butelio pusėj (ir nenusikeikęs) nesuprasi… Mielių įtakos skoniui nejaučiau, tik keistą perėjimą nuo saldžios pradžios iki karstelėjusio finišo.

  ignieska

  2012-04-10 at 09:02

  • O kas tas “latvių Lačplėsis“? Kokiame mieste yra darykla “Lačplėsis“? Gal tai tas pats Kalnapilis :)))

   Paslaptis

   2012-04-10 at 22:57

 2. Visas Lačplesis buteliuose ir skardinėse gaminamas Panevėžyje, taip kad suveikė įvaizdis. Divu Raugu – tas pats Dubble!

  Povilas Mikalajūnas

  2013-01-24 at 11:56


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: