Modesto blogas apie kolekcijas ir alų

Daugelis tai vadina problema, aš tai vadinu hobiu

Utenos Classic

with 2 comments

Utenos alus toliau eina savo pasirinktu ir jau gerokai pramintu taku. Naują alaus rūšį lydi kažkokia akcija, kažkokie rinkimai ar dar kažkas. Ir tai taip jau pabodo, kad mano dėmesio nebeatkreipė. Šmėkštelėdavo kažkokia reklama, bet tas paveiksliukas be gilinimosi ir skaitymo būdavo praskrolinamas. Jei Jūs nepraskrolindavote, tai žinote kokiu būdu jis atsirado, aš nesigilinu ir nebeperpasakoju.

Pamačius naują alaus rūšį parduotuvės lentynoje pagalvojau, kam jos reikėjo? Puikiai pamenu savo žodžius ir pagyras, kurias liejau laiku atnaujintam Utenos Pilsener. Ne skoniui, bet išvaizdai. Laikui bėgant man rodosi, kad tuomet atrodęs geras sprendimas, tapo nykiu ir išnykstančiu parduotuvės lentynoje. Taip atrodo man. Utenos Classic 5,2% šioje perspektyvoje užima pagerinto Pilsenerio vietą. Ryškesnė etiketė. Įpylus į taurę, ryškesnė, tamsesnė spalva. Intensyvesnis karamelinio salyklo (!) kvapas. Na kaip be jo. Tai tampa baisiau nei kažkada pasigautas žodis “Gyvas“. Na ir skonis intensyvesnis. Bet ne geresnis. Ir ne geras. Tiesiog intensyvesnis. Belieka alaus daryklos marketingo skyriui tikėtis, kad šis taip greitai neatsibos. Tik bijau, kad jis nespės būt pamėgtas, ką jau ten kalbėti apie atsibodimą.

P.S. Jei buvote darykloje ir rinkote šį alų, tai leiskite paklausti, ką Jums siūlė ragauti, jei išrinkote šį kaip geriausią?..

Written by Modestas

2012-11-19 23:52

Įrašyta kategorijoj Alus, Lietuva, Ragaujam

Tagged with , , , ,

2 atsakymai

Subscribe to comments with RSS.

  1. Geras klausimas, aciu uz klausima :)) buvau-rinkau, bet… chronologiskai sudeliosiu faktus, o tuo tarpu kiekvienam(nereikia buti labai gudriam) spresti kaip buvo istikruju… 🙂 As buvau spalio 7d. kaip supratau su paskutine grupe “degustatoriu“. Priminsiu, kad tokiu grupiu buvo keletas, is mazdaug 300 zmoniu. Kaip paminejo, buvo isvirta 3 bandomosios partijos alaus pagal atseit senus uzmirstus receptus. Taigi, mums sake, kad kadangi mes paskutiniai, tai rimta audito kompanija susumuos per mazdaug savaite visus rezultatus(300 zmoniu mazdaug atspindi bendra visos Lietuvos nuomone) ir prades virti alu. Trys savaites gamybos ir brandinimo proceso. Na gal dar savaite platinimui. Sumuojam. Grubiai alus parduotuvese turejo pradet rodytis lapkricio viduryje…Kada pirmas alus pasirode parduotuvese?… 😉 Antras klausimas. Tada kas ka rinko?… 😉 P.s. musu 3! tikrai kompetetingu su rimtu gyvenimo patyrimu draugu kompanija vienbalsiai isrinko ne ta alu , kuris “laimejo“… “Laimejo“ salyginis nr.1, mes rinkomes nr. 2. Beje, tas vadinamas 1 nebuvo pats blogiausias. Taigi neklauskit geriau koks buvo treciojo skonis… 😉 p.p.s Marketingas valdo pasauli! Nors siaip Utenos negaliu minet bloguoju 🙂 Viskas ten “pastatyta“ istikruju gerai. Ir turbut is didziuju daryklu kazko unikalaus tiketis nereiktu. Verslas yra verslas.

    Virgasas

    2012-11-21 at 11:55

  2. P.S. šitame straipsnis geras – tikiuosi kas nors iš tų kas rinko atsakys…

    Tomas

    2012-11-21 at 20:38


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: