Modesto blogas apie kolekcijas ir alų

Daugelis tai vadina problema, aš tai vadinu hobiu

Girinis

with 6 comments

girinisNiekaip negalėjau susitaikyti su mintimi, kad Kaune niekur negalima įsigyti Girinio alaus. Vis nedavė ramybės, kad taip plačiai Vilniuje pasklidęs alus, liko neparagautas ir kaip čia taip Kaune jis neprilimpa. Buvo pasirodę informacijos, kad Alaus sapne jo galima paragauti, bet kol susiruošiau iki ten nuvažiuoti, jo jau neberadau. Ir vis tas pats atsakymas, tiesa, šį kart kiek tiesmukesnis: niekas jo neperka.

Visgi kenčiantiems dangus. Užsukęs į naujai atidarytą Alyną, kuris įsikūrė Šilainiuose, IKI parduotuvėje, radau tai ko ilgai ieškau. Guvi barmenė greitai man jo pripildė litrinį butelį. Kol bėgo Girinis, nusprendžiau pasmalsauti ar neturi jie kartais tamsaus Girinio. Barmenė atsakė, kad neturi ir jos žiniomis tamsų pilsto tik Klaipėdoje. Man tai buvo truputį netikėta, nes pagrindiniai atsakymai dažniausiai būna trys: taip, ne, skanus. O čia kažkas naujo ir klausinėti aš nenustojau. Išsikalbėjome, kad ji ankščiau dirbusi Savanorių prospekte esančiame Alyne. Ten Girinis pirma ir pasirodė. Nebuvo populiarus, bet jie nenuleido rankų. Pasiūlė akcijų su geromis kainomis ir po truputį Girinis susirado pirkėją. Ir man perkant buvo siūloma 1l+1l akcija už labai priimtiną, kaip Alynui, kainą. Tuomet ir pagalvojau, kad vis dėl to skiriasi pardavėjai ant mūsų Lietuvėlės. Vieni tiesiog pastato naują kraną ir jiems atrodo, kad to užtenka. Jei neperka, reiškiasi arba pirkėjas blogas, arba alus. Po pokalbio su Alyno darbuotoja pasirodė, kad kaltas būna ir trečias veikėjas.

Alus pagaliau sumedžiotas, namuose ir taurėje. Aš nenoriu apie šį alų rašyti standartiškai. Apie putą, spalvą ir t.t. Šis alus tiesiog skanus. Kad ir kaip nemėgstu tokio komentaro, kuomet jį sako man, užklausus apie alų, bet šį kart tas žodis čia tinka. O tą skanumą suteikia labai geras salykliškumo prieskonis. Alus nėra labai geras, nėra išskirtinis, bet jis skanus, lengvai geriamas, o juk toks ir turi būti pilstomas alus.

Written by Modestas

2013-01-14 01:35

Įrašyta kategorijoj Alus, Lietuva, Ragaujam

Tagged with , , ,

6 atsakymai

Subscribe to comments with RSS.

 1. Molo Alyne taip pat Girinis pilstomas. Ir tas pats 1l+1l principas taikomas.

  kazys

  2013-01-14 at 09:20

  • Alaus upeje, silainiuose yra ir tamsaus ir sviesaus girinio

   alausupe

   2013-01-14 at 10:17

   • senai turite?

    Modestas

    2013-01-14 at 10:21

    • nuo spalio pabaigos berods, visumoje nuo pat pradziu kai pasileido tvarkingas girinis, tik uztrukom su yrangos sumontavimu siam alui

     alausupe

     2013-01-14 at 10:23


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: