Modesto blogas apie kolekcijas ir alų

Daugelis tai vadina problema, aš tai vadinu hobiu

Girinis ir dar tamsus

with 3 comments

girinis tamsus

Įrašo apie šviesų Girinį komentaruose Alaus upė užpasakojo, kad pas juos galima įsigyti ir tamsaus Girinio. Neliko nieko kito, kaip ten jo ir įsigyti.

Šiek tiek apie pačią vietą, kurioje įsigijau minėtą alų. Alaus upės vaga Kaune prasidėjo jei neklystu prieš gerus 2 ar 3 metus, kuomet jie turėjo nei šiaip nei taip išplanuotą prekybos vietą Vilijampolės turgavietėje. Tuomet pardavinėjo tik jau išpilstytą alų, t.y. stikliniai buteliai ir plastikiniai litriukai, dvilitriukai. Po, manau, nelabai sėkmingos veiklos turgavietėje, jie persikėlė į dabartinę savo vietą, netoli 2-sios ligoninės. Jei visai tiksliai, Baltijos g. 112. Nauja vieta jau buvo kur kas geriau paruošta pardavinėti alų. Pirmą kartą ten lankiausi kuomet naujoji vieta buvo nesenai atidaryta ir nuo to laiko manęs ten netraukia. Tuomet nekokį įspūdį paliko už baro pristatytos alaus bačkos ir bendra netvarka. Nė kiek nenustebau kuomet Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba vasaros pabaigoje buvo pristabdžiusi jų veiklą. Dabar, visai nesenai lankantis ten dėl tamsaus Girinio, vaizdas nė kiek nepakito, gal tik bačkos kiek tvarkingiau apdėliotos. Alaus upė turi internetinį puslapį, rašo/rašė blogą. Internetinėje erdvėje viskas atrodo tvarkinga, bet to perkelti į parduotuvę kažkaip nesigauna. O reikia visai nedaug, tik nusivalyti dulkes… Ir jei sugalvosite ten apsilankyti žiemą, aklai nepasitikėkite darbo laiku, kuris nurodytas, kaip oficialus.

Pats tamsus Girinis visai neprastas alus. Alus išties tamsus, na nepasakysi, jog šviesus tai tikrai. Negausiai, tvarkingai putojantis. Ir kaip tamsus neperkrautas tamsiai salyklais. Skonyje vyrauja karamelinis salyklas su pretenzijomis į kažką deginto. Skonis saldokas, praskiesta apyniais, kurie išryškėja poskonyje. Bendrai šis alus skaniai geriasi, nors kvapas jo geresnis nei skonis. Ir viską vainikuoja neblogas liekamasis prieskonis.

Written by Modestas

2013-02-04 22:06

Įrašyta kategorijoj Alus, Lietuva, Ragaujam

Tagged with , , ,

3 atsakymai

Subscribe to comments with RSS.

  1. o šiaip čia tas pats pagrabinis kita etikete….

    Vidma Alutis

    2013-02-04 at 23:52


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: