Modesto blogas apie kolekcijas ir alų

Daugelis tai vadina problema, aš tai vadinu hobiu

Saku Koduõlu

leave a comment »

IMG_4009Ronnie O’Sullivan is back!

Tokiais žodžiais norėčiau pradėti tokį kaip ir ciklą įrašų. Šie žodžiai mane labai nudžiugino, nes puikus snookerio žaidėjas grįžo praleidęs visą sezoną rimčiausiam turnyrui. Ir tas turnyras tai Snookerio pasaulio čempionatas. Jis grįžo jį laimėti. Nuo balandžio 20 d. pilnas eurosport kanalas snookerio ir aš ta proga nusprendžiau pasidairyti po pasaulį alaus pagalba. Jau esu rašęs, kad snookerio žiūrėjimas ilgai trunkantis procesas ir standartinis lietuviškas alus čia nelabai tinka. Tad pirma stotelė – Estija.

Šio alaus butelis pas mane atsidūrė tik dėl etiketės. Pamačiau ir man ji labai patiko, kažkaip net nebuvo įdomu kas tai per alus, tiesiog norėjosi paragauti kas slepiasi po viena iš įdomesnių etikečių Pabaltijy. Pagal gamintojo idėją, tai alus išvirtas pagal senovės tradicijas ir yra toks kokį pripratę buvo gerti mūsų tėvai ir seneliai, o gal ir dar kelios kartos prieš tai. Alus nefiltruotas ir tai matoma puikiai ant alaus butelio sienelių dar jo neatidarius. Atidarius į stiklinę subėga drumstas alus, kuris gražiai smulkiai užputoja ir puta padengusi alų laikosi ilgai. Spalva nešvari ruda su persidavusia oranžine. Aromate jaučiamas salyklas ir grūdinių kultūrų kvapai. Alus geriasi lengvai, skonis minkštas. Dominuoja tas pats salyklo skonis, kuris duoda alui ir saldumo. Savo charakterio alui prideda ir mielės. Tai stipriai neišsiskiriantis alus, tačiau jis ir nenuvilia, yra kitoks ir vertas paragavimo.

P.S. už nuotrauką atsiprašau. Taip būna, kai iš fotiko nukopijuoji nuotrauką, atjungi fotiką nuo kompo, eini apkarpyt nuotraukos ir pamatai, kad per visą nuotrauką turi nežinia iš kur atsiradusį dryžį. Bėgi žiūrėt ar fotoaparato kortelėje liko geras kadras, o ten nieko nebėra. Tad tenka dalintis tuo kas liko…

Written by Modestas

2013-04-25 08:56

Įrašyta kategorijoj Alus, Estija, Ragaujam

Tagged with , , , ,

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: