Modesto blogas apie kolekcijas ir alų

Daugelis tai vadina problema, aš tai vadinu hobiu

Made in Iran

with one comment

IMG_5620

Atėjo laikas Iranui. Šios kelios skardinės pas mane atsirado Virgaso dėka. Jis kiek netikėtai brūkštelėjo elektroninį laišką, kad norėtų savaip prisidėti prie šio blogo įdomumo. Taigi jo pagalba tęsiu pradėtas įsivaizduojamas keliones po pasaulį.

Black Delster (Iran Behnoush Co.). Skardinė išmarginta užrašais koks tai geras dalykas. Pirma, tai nealkoholinis alus. Tada jame daug vitaminų, tokių kaip B1, B2, B6, C. Alus 100% natūralus. Yra nurodyta ir sudėtis. Salyklas, apyniai, vanduo. Na viskas kaip ir turi būti tikrame aluje. Dar yra dėta pieno, askorbo ir citrinos rūgšties. Šis alus netgi visai gražiai užputojo. Kvape labai daug nesuprasi ko. Sakyčiau juodieji serbentai, vynuogės, cukrus, kažkiek salyklo. Tai tikrai ne tamsaus alaus aromatai. Išvis tai ne alaus aromatai, bet tai ir alus ne iš Vokietijos ar Belgijos.

IMG_5623

Geriasi labai lengvai, tuštokas skonis baigiasi saldumu ir jau minėtais aromatais. Man jie asocijuojasi būtent su juodaisiais serbentais ir vynuogėmis, gal daugiau razinomis. Tokiomis vandenyje išmirkytomis ir savo saldumą praradusiomis razinomis. Turint omeny iš kur alus ir, kad tai nealkoholinis alus, galima pasakyti, kad jei ne tas intensyvus, pabostantis kvapas, alus visai neblogas.

Delster Sour Cherry (Iran Behnoush Co.) Dar vienas tos pačios serijos nealkoholinis alus. Kaip nesunku atspėti – su vyšniomis. Nors atrodytų turėtų kvape dominuoti vyšnia, bet kvapas nuosaikus ir vyšnia išryškėja savo žandus traukiančiu sausu aromatu. Skonis perdėtai saldus. Ta pati vyšnia taip pat jaučiama, bet daugiau tiek skonyje tiek vėliau jaučiama sudėtyje įrašyta fruktozė. Pirmasis buvo kiek geresnis ir įdomesnis.

Tai tiek apie šalį, kurioje nėra alkoholio. Juk tik ten alaus gamintojas gali reklamuotis tokiu šūkiu: Health and happiness with Behnoush products 🙂

Written by Modestas

2013-05-18 22:53

Vienas atsakymas

Subscribe to comments with RSS.

  1. Turiu kaimyna is Irano,mano laimei alaus megeja (jis katalikas,),zmogelis man papasakojo,kad Irane ,sacho laikais buvo daug puikaus alaus,ir alkoholinio,beje. 🙂
    p.s. galiu pasigirti,kad savo kolekcijoje turiu reta ,sacho laiku alaus taure(zinoma ne bealkoholinio).

    Kastytis

    2015-04-24 at 22:20


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: