Modesto blogas apie kolekcijas ir alų

Daugelis tai vadina problema, aš tai vadinu hobiu

Aludarių taurė 2013

with 7 comments

Written by Modestas

2013-05-23 12:54

7 atsakymai

Subscribe to comments with RSS.

 1. Ačiū už reportažą, kaip visad išsamiai Modestai. Gera istorija iš traukinio:)

  Kalbant apie konkursą, ir sveikinant tiek organizatorius tiek laimėtojus, labai pritariau daugeliui tavo išsakytų kritinių minčių (klausimas apie sugedusio alaus vertinimą net neturėtų kilti). Tai jau ne pirmas konkursas, ir jo kokybė turėtų gerėti o ne prastėti. Žinoma, didelis skaičius alaus ir teisėjų gali sudaryti įspūdį, kad jis gerėja, tačiau kiek man teko pastebėti, į degustavimus ir vertinimus žiūrime dar pro pirštus. O gal reiktų sakyt, tenka tenkintis tuo ką turime?

  Manau, kad tikrame konkurse viskas svarbu, jei norime kad jį rimtai priimtume ne tik mes patys, bet ir likusi tikslinė auditorija, kad tai nebūtų eilinis apsidėliojimas medaliai, o neštų papildomą vertę. Pats renginyje nedalyvavau, bet iš aprašymo ir iš Gyčio atsakymų susidaro skubos įspūdis – maždaug, chebra, davai greičiau čia viską, nu paragaujam, medalius padalijam ir einam švęst:)

  Beje, viena diena yra per mažai su mažu kiekiu teisėjų. Abejoju, kad teisėjas gali adekvačiai įvertinti daugiau nei 10 egzempliorių alaus per dieną.

  Šiaip ar taip, šaunuoliai chebra kad suorganizavot, ir mintis apie teisėjų kvalifikacijos kėlimą yra superinė, tikiuosi, kad ir į kitus renginio aspektus ateityje žvelgsite taip pat profesionaliaus!

  ramtyns

  2013-05-23 at 15:43

 2. Dėkui. Su malonumu perskaičiau tekstą.

  kazys

  2013-05-23 at 19:48

 3. Visame tekste, kuris be galo trumpas ir glaustas, pamiršau paminėti du dalykus. Pirma, teisėjaujant labai praverstų baltas popieriaus lapas. Jis būtų naudojamas alaus išvaizdai vertinti. Padedi taurę ant balto lapo ir viskas aišku. Antras dalykas, ko labai norėtųsi, tai, kad tarp teisėjų ir aplamai renginyje, būtų daugiau moterų. Gal tai ir ne jų reikalas, bet vien pernai metais buvusi Žilvino antroji pusė jau davė daug. Norit nenorit, bet sutikit, kad moters buvimas komisijoje ar kažkur šalia priverčia mus pasitempti ir suteikia renginiui tinkamą tonusą 🙂

  Modestas

  2013-05-23 at 23:53

 4. Na čia gal ir ne esmė, bet skiltyje “Pirmasis pokalbis su Gyčiu“ paskutinėje pastraipoje minimas Audrius Vyžys (ten atitinkamai Audrių Vyžį), tad norėčiau pataisyti, jog tai iš tikrųjų yra Audrius Vidžys (tad turėtų būti Audrių Vidžį) 🙂

  Vaida

  2013-05-24 at 23:57

 5. @Vaida
  Taip, turi būti Vidžys. Aš taip ir sakiau, tik turbūt artikuliuoju blogai. Audrius Vidžys, “Alaus namų“ savininkas.

  Modestai, ačiū už pastabas. Visos jos teisingos. Mes ir patys matėme, ir kiti panašius dalykus sakė. Viskam nebeužteko dėmesio, ypač dienos pabaigoje. Kitais metais atkreipsime į tai dėmesį.

  Nors ir sakiau, kad vienos dienos formatas pasiteisino, matau ir tokio formato trūkumus. Svarstysime ar neverta grįžti prie dviejų formato. O visa kita tai šioks toks mūsų brokas, reikia tiesiog ištaisyti.

  Ačiū tau už teisėjavimą, apžvalgą, pastabas ir fotografijas. Laukiame kitų metų Aludarių taurėje, kuri įvyks antrąjį gegužės savaitgalį (05.10-.11) (arba tik šeštadienį, jeigu bus pasilikta prie vienos dienos formato).

  Gytis

  2013-05-27 at 16:13

 6. […] interviu su finalininkais G. Volku,   R. Stankevičiumi, V. Čičeliu. Apžvalgas parašė ir Modestas bei […]

 7. […] Aludarių taurė 2013 […]


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: