Modesto blogas apie kolekcijas ir alų

Daugelis tai vadina problema, aš tai vadinu hobiu

Terza Rima – alus iš Italijos

with 4 comments

Paskutiniu metu vis įdomiau stebėti ką gero atsiveža įvairūs alkoholio importuotojai į Lietuvą. Ankščiau tai tebuvo populiarūs lager’iai arba partija neaišku kaip atrinkto “įdomesnio“ alaus. Parašyti yra labai daug apie ką, o pradžiai pasirinkau, nesenai savo parduotuves pervadinusių, Mineralinių vandenų jau daugiau nei metai siūlomu alumi iš Italijos.

Bottlery (toks naujas Mineralinių vandenų firminių parduotuvių pavadinimas) – tai vieta į kurią alaus snobui ar ieškančiam naujienų žmogui verta užeiti bent porą kartų per pusmetį. Jų alaus pasiūla keičiasi. Ką jie siūlo savo pirkėjams galima pasižiūrėti internetiniame puslapyje.

Grįžkime prie alaus. Man ragaujant visas tris siūlomas Terza Rima alaus rūšis jos pasirodė pakankamai vienodos ir viena nuo kitos stipriai nesiskiriančios. Todėl apie visas rūšis papasakosiu bendrai.

Terza Rima La bionda | 5,2% | Lager

Terza Rima La bionda doppio malto | 6,2% | Double Malt Lager

Terza Rima L’ambrata | 7,2% | Amber lagerbionda-tileVisos trys alaus rūšys yra nepasterizuotos, nefiltruotos, antrinė fermentacija vyksta butelyje. Niekur neradau patvirtinimo, bet manlyg kažkur girdėjau puse ausies, kad naudojamos šampano mielės šiame aluje. Išties alus taurėje elgiasi kiek nestandartiškai, bet gal aš taip norėjau matyti. Pirmas į taurę bėgo La bionda. Alus suformavo puikią putą, jautėsi vaisiniai aromatai. Skonis švelnus, aromatingas, truputį žnaibosi, jaučiamas salykliškumas, nedaug kartumo. Lengvai besigeriantis, priimtinas, tvarkingas alus. Stipriai niekuo neišskiriantis. Kitos rūšys viena nuo kitos skyrėsi nedaug ir tai daugiau smulkmenos, nei vertos paminėjimo detalės.

Jei šio alaus sugalvosite paragauti, išsirinkite vieną iš trijų. Ir tik paragavę vieną, nuspręskite ar Jums verta pirkti dar. Visų trijų iškart pirkti tiesiog nėra prasmės.

Written by Modestas

2015-01-27 14:37

Įrašyta kategorijoj Alus, Italija, Ragaujam

Tagged with , , , ,

4 atsakymai

Subscribe to comments with RSS.

  1. Gėriau tik l’ ambrata. Paliko labai gerą įspūdį. Seno gero vyno prieskonis, jaučiasi išlaikymas butelyje. Tvirtas 4/5 už skonį ir nevertinam kainos…

    murkalus

    2015-01-27 at 16:45

  2. nesutinku kad visi trys vienodi. raudonas tikrai geriausias ir neprilygsta kitiems dviems…

    Vidma Alutis

    2015-01-30 at 13:45


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: