Modesto blogas apie kolekcijas ir alų

Daugelis tai vadina problema, aš tai vadinu hobiu

Apynių virtuvė

with 2 comments

apyniu virtuve apyniuotas elisKupiškio alus ir toliau verda alų, pilsto jį į nestandartinius storo stiklo butelius, apie save niekur niekam nepasakoja. Jie yra, jų alus yra (kažkur), o apie tą buvimą sužinai tik atsitiktinumo dėka.

Naujas reikalas iš Kupiškio alaus yra užvadintas Apynių virtuvė. Kas tai per dalykas (nepažadu, kad rasite ten atsakymą) galite pasižiūrėti jų internetiniame puslapyje apyniuvirtuve.lt.

Po internetus klaidžiojant informacijai apie jų avižinį stautą, pas mane pakliuvo kiti du egzemplioriai.

apyniu virtuve sokoladinis stautasPirmas iš jų Apyniuotas elis 4,7%. Kaip visada reikia pavargti, kol ištrauki kamštį. Į taurę bėga gražios geltonos spalvos alus. Jį padengia puiki tiršta puta. Jau buvau pamiršęs apie tokį reiškinį aluje, kaip mielių likučiai, kurie šiame aluje gražiai paplaukioję nusėda ant dugno. Alus skaniai geriasi, jaučiamas paprastas apynių kartumas. Kitomis aplinkybėmis gal toks tiesmukas kartumas būtų nepatikęs, bet tądien viskas tiko.

Gan smagiai paragavus pirmojo, vargstam su antrojo – Šokoladinis stautas 5,6% – kamščiu. Alus taurėje atrodo puikiai. Juoda spalva, graži puta. Aromate saldus irisas. Bet vat su skoniu prasčiau. Kūnas labai silpnas, alus vandeningas. Vos jaučiamas degintas salyklas, bet visumoje viskas labai išplaukę, labai trūksta kažko rišančio.

Tiek apie apynių virtuvę ir jų alus. Kurie nei geri, nei blogi. Atsidarei, paragavai ir turbūt nelabai atsiminsi.

Written by Modestas

2015-07-30 15:28

2 atsakymai

Subscribe to comments with RSS.

  1. […] į taurę bėga Apynių virtuvės Avižinis Stautas 5,5%. Apie Apynių virtuvę aš jau rašiau. Tai čia trečiasis jų alus, butelis mažesnis. Į taurę subėga juodas alus su kuklia puta. […]

  2. Ragaujant apyniuotą elį, – likau sužavėtas. Net buvo gaila, kad butelis ištuštėjo. “Tiesmukiškas“ kartumas puikiai subalansuotas su natūraliu saldumu.

    Saulius

    2015-08-28 at 16:38


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: