Modesto blogas apie kolekcijas ir alų

Daugelis tai vadina problema, aš tai vadinu hobiu

Gubernijos alus

with 5 comments

Kaip ir žadėjau prieš tai buvusiame įraše, trumpai perbėgsiu per Gubernijos šiuo metu siūlomą asortimentą. Be visai puikiai jau pažįstamų Ekstra, Tamsaus ir Gintarinio Elio, Kvietinio bei kitų alaus rūšių, firminėje jų parduotuvėje buvo galima rasti ir man nematytų.

Zemaiciu ale-horzPradėkim nuo alaus bambaliuose. Be stipraus brudo pardavinėjamos ir kelios rūšys su nematytomis etiketėmis. Nors etiketės skiriasi, pavadinimai skiriasi, bet alus tas pats. Alus toks visai geriamas, bet sunkokas, be idėjos ir tinkamas tik jei nebūtų kažko kitko. Ant etiketės prižemaičiuota visokių klišinių frazių, kurios su alumi neturi nieko bendro. Kai viskas taip blogai, lieka konkuruoti tik kaina. Už Sakiškių buteliuką įpirktumėt 4 pūsles.

Bandomoji partija 1-horzApie Gubernijos bandomąją partiją nerašiau, nes vis laukiau pasirodant trečiajai rūšiai. Ji taip ir nepasirodė, o pasirodė iškart Gubernatorius 5,3%. Pačios esmės Bandomosios partijos alaus, prisipažinsiu, nesupratau. Ant jau išvirto ir išpilstyto alaus kvietimas jo paragauti ir sukurti naują alų. Kam kurti tai kas jau sukurta. Norint sužinoti kokio alaus žmonėms reikia, būtų užtekę paprastos apklausos.

Kaip ten bebūtų alus buvo ir aš jį ragavau. Plėstis neverta. Pirmasis, saldusis, toks ir buvo, sunkus, nelabai kaip saldus, sunkiai besigeriantis. Antrasis, švelnusis alus, neturėjo jau to buko saldumo, tačiau daugiau kažko irgi neturėjo. Tamsus, drumstas, nesukeliantis jokių emocijų. Na ir paskutinis, viskas kas iš to pabandymo gavosi, nes etiketėje puikuojasi toks sakinys: sukurti ir ištobulinti šį alų padėjo tūkstančiai gurmanų. Tai jau tikrai. Ir alus pasirodė… visai neblogas. Kai ragauji jau nieko nesitikėdamas, juk visada gauni kažkaip daugiau. Alus sausas, įdomiai susigėrė. Grįžta įdomus kartumas, bet kaip bebūtų keista, ne po kiekvieno gurkšnio.

Gubernija vis kažką daro, bet vis kažkaip ne taip. Bet ne dėl to, kad negali, bet dėl tinginystės, dėl darymo bet kaip, vistiek juk kažkiek parduosim.

Written by Modestas

2015-08-11 14:18

Įrašyta kategorijoj Alus, Lietuva, Ragaujam

Tagged with , , , ,

5 atsakymai

Subscribe to comments with RSS.

 1. Uždengei ten tą Gubernatoriaus alaus stiliaus užrašą su korke. Tai koks ten stilius? Nes pagal pavadinimą tai lyg taikytų į Doppel Bock (kurių daugelio pavadinimai baigiasi “-ator“ – žr. pvz. Salvator, Celebrator, Optimator ir t.t.).

  ramtyns

  2015-08-11 at 14:57

  • Mild Ale, bet tu tikrai tiki, kad jie taiko į kažkokius stilius?

   Modestas

   2015-08-11 at 15:15

   • Manau kad jie yra girdėję, kad egzistuoja tokie alaus stiliai, tad juos dabar iš eilės ir rašo ant butelių:)

    ramtyns

    2015-08-11 at 16:07

 2. Galiu ir klysti (tiesa pasakius, Gubernijos marketingas taip įvaldęs sumaišties meną, kad atskiro medalio nusipelno 😦 ), bet Gubernatorius lyg jubiliejinis, o bandomojo trečia versija lyg turėtų dar pasirodyt?

  Lina Morkuniene

  2015-08-17 at 21:22

  • Aš radęs šitą citatą ant butelio padariau išvadą, kad trečio nebus: “sukurti ir ištobulinti šį alų padėjo tūkstančiai gurmanų“.

   Modestas

   2015-08-17 at 21:36


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: