Modesto blogas apie kolekcijas ir alų

Daugelis tai vadina problema, aš tai vadinu hobiu

Visks per tū alų!

with 7 comments

Alaus brolija vis rekonstruoja/atnaujina savo internetinį puslapį, todėl visas naujienas greitai/operatyviai/informatyviai perteikia pasitelkusi visiems iki mėlynumo žinomą facebook’ą. Niekam ne paslaptis, kad už Alaus brolijos pavadinimo arba priešai visus Alaus brolijos narius išdidžiai atkišęs barzdą stovi Vidma (vardas ir pavardė redakcijai žinomi). Štai jis ir parodė visiems trupinėlį informacijos, nedaugžodžiaudamas paskelbė keliasdešimt nuotraukų ir pareiškė, kad filmuojamas filmas apie mažuosius Lietuvos aludarius. Man nieko kito neliko, kaip imti ir vėl jį pakalbinti. Pirmas pasišnekėjimas čia.

– Visai nesenai pasirodė šiek tiek informacijos, o tiksliau nuotraukų, kaip buvo filmuojamas pirmas filmas apie mažuosius Lietuvos aludarius. Kaip viskas prasidėjo, kam kilo idėja sukurti tokį filmą?

– Na idėją šiam filmui suteikė Valentas “Šnekutis“. Tada garsus dokumentininkas Arvydas Barysas sutiko tą idėją įgyvendinti. Arvydas kartu su Šnekučiu pakvietė ir mane prisijungti prie projekto. Filmavome 4 reidus po 2-3 dienas. Aplankėme beveik visus mažuosius Lietuvos aludarius ir kitas su alumi susijusias vietas.

– Kūrybinę grupę sudarė visada tie patys žmonės?

– Nevisai. Operatorius ir aš buvome visada kartu, o kitais atvejais prisijungdavo tai Šnekutis, tai Čižas ar kiti aludariai.

Minėjai keturis reidus. Kokiomis kryptimis buvo vykstama?

Aukštaitija – Panevėžys, Piniava, Pasvalys, Pakruojis ir netoliese esantys kaimeliai.

 Mažieji aludariai = Aukštaitija?

– Šį kartą taip. Kitais metais planuojame susukti trūkstamą dalį ir nufilmuoti kitus regionus bei jų aludarius. Filmas bus apie valandos trukmės, manau pirmam kartui užteks.

– Kokia pagrindinė filmo mintis?

– Supažindinti vartotojus, kurie pamėgę mažųjų verdamą alų su jį verdančiais aludariais. Taip pat norisi aludarius pristatyti pasauliui. Be aludarių dar aplankėm miestų muziejus, kartu su Šnekučiu, kuris yra savamokslis aludaris, prieš kamerą išvirėm alaus. Jis dabar bręsta ir jo bus galima paragauti per filmo premjerą.

– Ar jau viską nufilmavote ką buvote sugalvoję?

– Dar liko vienas filmavimas Vilniuje, kur nufilmuosime trūkstamas dalis su komentarais. Vėliau laukia montavimas ir titravimas.

– Pavadinimą jau sugalvojot?

– VISKS PER TŪ ALŲ!

Leisite DVD?

– Filmą pristatysime rugsėjo 24 d. per Alutinį Vilniuje. DVD išleisti planuojame iki Kalėdų, bus puiki kalėdinė dovana. Filmas bus su 8 kalbų titrais.

Taip pat Vidma pasakojo, kad visas filmas susuktas vedant entuziazmo. Kelionėse nuvažiuota virš 3000 kilometrų, išsimaudyta 5 upėse ir 12 ežerų, susukta apie 10 kompaktų po 45 minutes filmuotos medžiagos.

Written by Modestas

2011-09-19 13:33

Įrašyta kategorijoj Visa kita, Įdomu

Tagged with , ,

7 atsakymai

Subscribe to comments with RSS.

 1. Lauksiu DVD. Malačiai.

  POP

  2011-09-23 at 19:07

 2. Tai kada bus dėvėdė?

  Mantas

  2012-01-29 at 00:06

 3. DVD bus jau nuo kovo 7 dienos! Informacija skleidziama Alaus Brolijos FB

  Vidma Alutis

  2012-02-26 at 22:17

  • VYS PAR TO ALO. Pirmosios premjeros – jau kovo 7 dieną Panevėžyje! Tikslesnė informacija ir kitų miestų premjerų datos – jau netrukus!

   Vidma Alutis

   2012-03-01 at 18:19

 4. […] šį filmą jau rašėme, dar keletą įdomių detalių pateikė Modestas iš […]


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: